logo
Produkter
Produsenter
LeveringOm DyrketDine favoritterTilbud
dyrket-logo
Hold deg oppdatert!
Når du melder deg på dette nyhetsbrevet godtar du våre Salgsbetingelser og Personvernvilkår.
ProdukterProdusenterOm Dyrket
BedriftskundeBli produsentKontakt oss

Tjernsliveien 8, 3538 Sollihøgda
Admin innlogging
PersonvernerklæringSalgsbetingelser
Filter:

Grønnsaker - Norske

Se alle
Crispisalat
ØkologiskNorwegian
Crispisalat
Smaksriket
1 stk (150 g)
38kr
253 kr/kg
Isbergsalat
ØkologiskNorwegian
Isbergsalat
Smaksriket
1 stk (350 g)
41kr
117 kr/kg
Blomkål
ØkologiskNorwegian
Blomkål
Smaksriket
1 stk (350 g)
46kr
131 kr/kg
Brokkoli
ØkologiskNorwegian
Brokkoli
Rosnes Gårdsdrift
1 stk (400 g)
77kr
193 kr/kg
Stangselleri
ØkologiskNorwegian
Stangselleri
Smaksriket
1 stk (300 g)
43kr
143 kr/kg
Stangselleri
ØkologiskNorwegian
Stangselleri
Rosnes Gårdsdrift
1 stk (350 g)
61kr
174 kr/kg
Crispisalat
ØkologiskNorwegian
Crispisalat
Smaksriket
1 stk (150 g)
38kr
253 kr/kg
Isbergsalat
ØkologiskNorwegian
Isbergsalat
Smaksriket
1 stk (350 g)
41kr
117 kr/kg
Blomkål
ØkologiskNorwegian
Blomkål
Smaksriket
1 stk (350 g)
46kr
131 kr/kg
Brokkoli
ØkologiskNorwegian
Brokkoli
Rosnes Gårdsdrift
1 stk (400 g)
77kr
193 kr/kg
Stangselleri
ØkologiskNorwegian
Stangselleri
Smaksriket
1 stk (300 g)
43kr
143 kr/kg
Stangselleri
ØkologiskNorwegian
Stangselleri
Rosnes Gårdsdrift
1 stk (350 g)
61kr
174 kr/kg
Grønnkål
ØkologiskNorwegian
Grønnkål
Rosnes Gårdsdrift
1 pose (200 g)
59kr
295 kr/kg
Perletomat
ØkologiskNorwegian
Perletomat
T-mat
1 løsvekt (250 g)
52kr
208 kr/kg
Cherrytomat
ØkologiskNorwegian
Cherrytomat
T-mat
1 løsvekt (250 g)
51kr
204 kr/kg
Rund Tomat
ØkologiskNorwegian
Rund Tomat
T-mat
1 løsvekt (500 g)
60kr
120 kr/kg

Grønnsaker - Importert øko

Når vi ikke har norske alternativer tilgjengelig, importerer vi økologisk frukt og grønt. Se det spennende utvalget her!

Se alle
Salat sikkori
Økologisk
Salat sikkori
Grønt & Godt
1 løsvekt (250 g)
48kr
192 kr/kg
Paprika grønn
Økologisk
Paprika grønn
Grønt & Godt
1 løsvekt (500 g)
61kr
122 kr/kg
Paprika rød
Økologisk
Paprika rød
Grønt & Godt
1 løsvekt (500 g)
76kr
152 kr/kg
Søtpotet
Økologisk
Søtpotet
Grønt & Godt
1 løsvekt (500 g)
32kr
64 kr/kg
Skrellet rødbeter i vacuum
Økologisk
Skrellet rødbeter i vacuum
Grønt & Godt
1 stk (500 g)
62kr
124 kr/kg
Gresskar butternut
Økologisk
Gresskar butternut
Grønt & Godt
1 stk (1400 g)
110kr
79 kr/kg
Salat sikkori
Økologisk
Salat sikkori
Grønt & Godt
1 løsvekt (250 g)
48kr
192 kr/kg
Paprika grønn
Økologisk
Paprika grønn
Grønt & Godt
1 løsvekt (500 g)
61kr
122 kr/kg
Paprika rød
Økologisk
Paprika rød
Grønt & Godt
1 løsvekt (500 g)
76kr
152 kr/kg
Søtpotet
Økologisk
Søtpotet
Grønt & Godt
1 løsvekt (500 g)
32kr
64 kr/kg
Skrellet rødbeter i vacuum
Økologisk
Skrellet rødbeter i vacuum
Grønt & Godt
1 stk (500 g)
62kr
124 kr/kg
Gresskar butternut
Økologisk
Gresskar butternut
Grønt & Godt
1 stk (1400 g)
110kr
79 kr/kg
Knutekål grønn
Økologisk
Knutekål grønn
Grønt & Godt
1 stk (350 g)
58kr
166 kr/kg
Knutekål lilla
Økologisk
Knutekål lilla
Grønt & Godt
1 stk (330 g)
48kr
145 kr/kg
Reddik bunt
Økologisk
Reddik bunt
Grønt & Godt
1 bunt (150 g)
54kr
360 kr/kg
Fennikel
Økologisk
Fennikel
Grønt & Godt
1 løsvekt (500 g)
94kr
188 kr/kg

Frukt og bær - Norsk

Se alle
Eple Rubin
ØkologiskNorwegian
Eple Rubin
Kryssgaarden
1 pose (1 kg)
74kr
74 kr/kg
Rød Aroma epler
ØkologiskNorwegian
Rød Aroma epler
NeRø Frukt og Sider
1 pose (1000 g)
69kr
69 kr/kg
Pærer øko 1kg (Kryssgaarden)
ØkologiskNorwegian
Pærer øko 1kg (Kryssgaarden)
Kryssgaarden
1 pose (1 kg)
94kr
94 kr/kg
Honningbær - Haskap
FrozenØkologiskNorwegian
Honningbær - Haskap
Moe Gård
1 beger (130 g)
74kr
569 kr/kg
Aroniabær fryst
FrozenNorwegian
Aroniabær fryst
Trøndelag Sankeri
1 pose (500 g)
152kr
304 kr/kg
Tyttebær 400g frys
FrozenNorwegian
Tyttebær 400g frys
Røyland Gård
1 stk (400 g)
105kr
263 kr/kg
Eple Rubin
ØkologiskNorwegian
Eple Rubin
Kryssgaarden
1 pose (1 kg)
74kr
74 kr/kg
Rød Aroma epler
ØkologiskNorwegian
Rød Aroma epler
NeRø Frukt og Sider
1 pose (1000 g)
69kr
69 kr/kg
Pærer øko 1kg (Kryssgaarden)
ØkologiskNorwegian
Pærer øko 1kg (Kryssgaarden)
Kryssgaarden
1 pose (1 kg)
94kr
94 kr/kg
Honningbær - Haskap
FrozenØkologiskNorwegian
Honningbær - Haskap
Moe Gård
1 beger (130 g)
74kr
569 kr/kg
Aroniabær fryst
FrozenNorwegian
Aroniabær fryst
Trøndelag Sankeri
1 pose (500 g)
152kr
304 kr/kg
Tyttebær 400g frys
FrozenNorwegian
Tyttebær 400g frys
Røyland Gård
1 stk (400 g)
105kr
263 kr/kg

Frukt og bær - Importert øko

Når vi ikke har norske alternativer tilgjengelig, importerer vi økologisk frukt og grønt. Se det spennende utvalget her!

Se alle
Eple juliet
Økologisk
Eple juliet
Grønt & Godt
1 løsvekt (1000 g)
114kr
114 kr/kg
Cherimoya
Økologisk
Cherimoya
Grønt & Godt
1 stk (300 g)
86kr
287 kr/kg
Honningmelon
Økologisk
Honningmelon
Grønt & Godt
1 stk (1600 g)
111kr
69 kr/kg
Vannmelon liten
Økologisk
Vannmelon liten
Grønt & Godt
1 stk (1200 g)
68kr
57 kr/kg
Grønne druer
Økologisk
Grønne druer
Grønt & Godt
1 løsvekt (500 g)
38kr
76 kr/kg
Blå druer
Økologisk
Blå druer
Grønt & Godt
1 løsvekt (500 g)
76kr
152 kr/kg
Eple juliet
Økologisk
Eple juliet
Grønt & Godt
1 løsvekt (1000 g)
114kr
114 kr/kg
Cherimoya
Økologisk
Cherimoya
Grønt & Godt
1 stk (300 g)
86kr
287 kr/kg
Honningmelon
Økologisk
Honningmelon
Grønt & Godt
1 stk (1600 g)
111kr
69 kr/kg
Vannmelon liten
Økologisk
Vannmelon liten
Grønt & Godt
1 stk (1200 g)
68kr
57 kr/kg
Grønne druer
Økologisk
Grønne druer
Grønt & Godt
1 løsvekt (500 g)
38kr
76 kr/kg
Blå druer
Økologisk
Blå druer
Grønt & Godt
1 løsvekt (500 g)
76kr
152 kr/kg
Kokosnøtt
Økologisk
Kokosnøtt
Grønt & Godt
1 stk (300 g)
48kr
160 kr/kg
Stikkende pære
Økologisk
Stikkende pære
Grønt & Godt
1 løsvekt (500 g)
66kr
132 kr/kg
Kiwi gul
Økologisk
Kiwi gul
Grønt & Godt
1 løsvekt (500 g)
140kr
280 kr/kg
Banan Rød
Økologisk
Banan Rød
Grønt & Godt
1 løsvekt (500 g)
114kr
228 kr/kg

Sanket

Se alle
Bjørkesevje 10 liter
FrozenNorwegian
Bjørkesevje 10 liter
Trøndelag Sankeri
1 spann (10 l)
818kr
82 kr/L
Bjørkesevje 10 liter
FrozenNorwegian
Bjørkesevje 10 liter
Trøndelag Sankeri
1 spann (10 l)
818kr
82 kr/L