logo
Produkter
Produsenter
LeveringOm DyrketDine favoritterTilbud
dyrket-logo
Hold deg oppdatert!
Når du melder deg på dette nyhetsbrevet godtar du våre Salgsbetingelser og Personvernvilkår.
ProdukterProdusenterOm Dyrket
BedriftskundeBli produsentKontakt oss

Tjernsliveien 8, 3538 Sollihøgda
Admin innlogging
PersonvernerklæringSalgsbetingelser
Image
Image
Rosnes Gårdsdrift
Gulrot 10kg sekk
1 sekk (10 kg)
Organic
Opprinnelsesland: Italia

Gulrot er sprø og søt. Rik på næringsstoffer og kan brukes i alt fra snacks til gryteretter. Ferskhet og økologi i perfekt harmoni!

596,00 kr
59,60 kr / kg
Les mer om Rosnes Gårdsdrift
Produkter fra Rosnes Gårdsdrift
Brokkoli
ØkologiskNorwegian
Brokkoli
Rosnes Gårdsdrift
1 stk (400 g)
1 stk (400 g)
77kr
193 kr/kg
Stangselleri
ØkologiskNorwegian
Stangselleri
Rosnes Gårdsdrift
1 stk (350 g)
1 stk (350 g)
61kr
174 kr/kg
Grønnkål
ØkologiskNorwegian
Grønnkål
Rosnes Gårdsdrift
1 pose (200 g)
1 pose (200 g)
59kr
295 kr/kg
Rød spisskål
ØkologiskNorwegian
Rød spisskål
Rosnes Gårdsdrift
1 stk (400 g)
1 stk (400 g)
37kr
93 kr/kg
Poteter 10kg sekk
ØkologiskNorwegian
Poteter 10kg sekk
Rosnes Gårdsdrift
1 sekk (10 kg)
1 sekk (10 kg)
460kr
46 kr/kg
Poteter i pose - Årets potet
ØkologiskNorwegian
Poteter i pose - Årets potet
Rosnes Gårdsdrift
1 pose (1500 g)
1 pose (1500 g)
73kr
49 kr/kg
Betemiks
ØkologiskNorwegian
Betemiks
Rosnes Gårdsdrift
1 pose (1000 g)
1 pose (1000 g)
105kr
105 kr/kg
Gulrot 10kg sekk
Økologisk
Gulrot 10kg sekk
Rosnes Gårdsdrift
1 sekk (10 kg)
1 sekk (10 kg)
596kr
60 kr/kg