logo
Produkter
Produsenter
LeveringOm DyrketDine favoritterTilbud
dyrket-logo
Hold deg oppdatert!
Når du melder deg på dette nyhetsbrevet godtar du våre Salgsbetingelser og Personvernvilkår.
ProdukterProdusenterOm Dyrket
BedriftskundeBli produsentKontakt oss

Tjernsliveien 8, 3538 Sollihøgda
Admin innlogging
PersonvernerklæringSalgsbetingelser
Image
Image
Brødrene Berggren
Rakfisk - filet
1 pk (400 g)
Unique

Rakfisk fra Haadem Fisk i Valdres. Medium-lagring gir en balansert smak. Hos Haadem Fisk har de produsert rakfisk i 3 generasjoner og setter sin stolthet i sine produkter. Rakfisk fra Valdres er en beskyttet betegnelse gjennom Matmerk sine merkegodkjenninger: "Geografisk beskyttet produkt" og "Norsk spesialitet med unik smak". Dette betyr at du kan være trygg på at denne fisken har levd hele sitt liv i friskt fjellvann i Valdres og blitt lagt ned til rakfisk på samme sted. Nyt den med flatbrød og rømme for den fullkomne rakfiskopplevelsen.

349,00 kr
872,50 kr / kg
Logistikk
Når du bestiller varer fra Berggren hentes varene hver onsdag ettermiddag. Siden Berggren er et fiskemottak har ikke fisken reist noe fra før, så den vil oppleves ferskere enn i de fleste ferskvarebutikker når du mottar varer på fredag, lørdag eller søndag.
Les mer om Brødrene Berggren
Produkter fra Brødrene Berggren
Skalldyrkasse 4 pers
Norwegian
Skalldyrkasse 4 pers
Brødrene Berggren
1 eske (2.2 kg)
1 eske (2.2 kg)
1 191kr
541 kr/kg
Skalldyrkasse 6 pers
Norwegian
Skalldyrkasse 6 pers
Brødrene Berggren
1 eske (3.2 kg)
1 eske (3.2 kg)
1 662kr
519 kr/kg
Fryste steinbitkaker
FrozenNorwegian
Fryste steinbitkaker
Brødrene Berggren
4 stk (400 g)
4 stk (400 g)
136kr
340 kr/kg
Fryste fiskekaker/koljekaker
FrozenNorwegian
Fryste fiskekaker/koljekaker
Brødrene Berggren
4 stk (400 g)
4 stk (400 g)
136kr
340 kr/kg
Fryst ørretfilet m/skinn
FrozenNorwegian
Fryst ørretfilet m/skinn
Brødrene Berggren
1 stk (500 g)
1 stk (500 g)
259kr
518 kr/kg
Sjøkreps kokt, fersk
Norwegian
Sjøkreps kokt, fersk
Brødrene Berggren
1 boks (500 g)
1 boks (500 g)
299kr
598 kr/kg
Reker kokte, ferske, 500 g
Norwegian
Reker kokte, ferske, 500 g
Brødrene Berggren
1 boks (500 g)
1 boks (500 g)
211kr
422 kr/kg
Krabbeskjell 4stk
Norwegian
Krabbeskjell 4stk
Brødrene Berggren
4 stk (600 g)
4 stk (600 g)
482kr
803 kr/kg